Haber

YOUR LEARNING HUB

“INSTRUCTIONAL TECHNIQUES FOR DGR – CATEGORIES 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12” EĞİTİMİ AKADEMİMİZDE BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİ20 Kasım 2017 PazartesiSivil Havacılık sektörünün gelişimine katkı sağlamak hedefi doğrultusunda Havacılık Akademisi, IATA eğitimleri ile havacılık sektörüne profesyonel liderler kazandırmaya devam ediyor.

IATA Instructional Techniques For DGR (Category 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12) Eğitimi, 13-17 Kasım 2017 tarihlerinde IATA’nın Bölgesel ve Yetkili Eğitim Merkezi olan Havacılık Akademisi sınıflarında alanında uzman Ajay BALKRISHNA PANDE anlatımı ile gerçekleşti.

Eğitim, Bek Air, Skyline Ulaşım Tic. A.Ş., Pegasus Airlines ve Çelebi Hava Servisi gibi havacılık sektörünün önemli firmalarından çalışanların katılımıyla başarıyla tamamlandı. Tehlikeli madde eğitim programını tasarlamaya yönelik teknik ve stratejiler sunan bu eğitimle beraber katılımcılar, verilen bir hedef kitle için eğitim hedefleri yazma ve sınav soruları hazırlama, öğretim tasarımı tekniklerini kullanarak bir DGR eğitimi geliştirme, etkili kolaylaştırma tekniklerini uygulayarak öğrenimi kolaylaştırma ve eğitim birimi için gerekli olan görsel araçları hazırlama tekniklerini öğrendiler.

Havacılık sektörünün profesyonel eğitim ihtiyaçlarını karşılaması ve sektörde kalifiye personel yetişmesine büyük katkı sağlaması bakımından önem arz eden IATA eğitimleri, yeni uzmanlar yetiştirmek için Havacılık Akademisi’nde sizleri bekliyor.