Haber

YOUR LEARNING HUB

“ICAO TRAINING DEVELOPERS COURSE” EĞİTİMİ AKADEMİMİZDE BAŞARIYLA TAMAMLANDI…3 Ekim 2018 Çarşamba“ICAO Bölgesel Eğitim Mükemmellik Merkezi” unvanına sahip olan Havacılık Akademisi, ICAO eğitimleriyle Sivil Havacılık sektörünün gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor.

“ICAO Training Developers Course (TDC)”, 17-28 Eylül 2018 tarihlerinde Havacılık Akademisi sınıflarında alanında uzman ICAO eğitmeni Abdel Qader M.Abu SALIM tarafından verildi. İlgili eğitime Akademimiz çalışanları katılım gösterdi.

TDC eğitimi ICAO kapsamında Standart Eğitim Paketleri (STP) dizayn etmek ve geliştirmek amacıyla hazırlanmış olup, havacılık çalışanlarına sunulmaktadır. Alanında uzman ICAO eğitmeni eşliğinde gerçekleştirilen bu eğitimle beraber personelimizin eğitim tasarlama ve geliştirme yetkinliği sağlandı.

Havacılık Akademisi vermiş olduğu bu eğitim ile ICAO Bölgesel Eğitim Mükemmellik Merkezi unvanını sürdürerek, dünya standartlarında havacılık eğitimi veren global bir eğitim merkezi olma vizyonuna ulaşmak amacıyla hızlı adımlarla ilerliyor.