Haber

YOUR LEARNING HUB

“IATA AIRLINE BUSINESS MODELS AND COMPETITIVE STRATEGIES” EĞİTİMİ BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİ...28 Aralık 2017 PerşembeSivil Havacılık sektörünün gelişimine katkı sağlamak hedefi doğrultusunda, sektörün yapı taşı olan havacılık eğitimlerine sağladığı yatırımı IATA Eğitimleri ile destekleyen Havacılık Akademisi bir IATA eğitimini daha başarıyla gerçekleştirdi.

“IATA Airline Business Models And Competitive Strategies Virtual Simulaion Program” 18-22 Aralık 2017 tarihlerinde IATA’nın Bölgesel ve Yetkili Eğitim Merkezi olan Havacılık Akademisi sınıflarında alanında uzman eğitmen Stefaan GHIJS tarafından verildi. İlgili eğitime, Ortaklık çalışanlarımızın yanı sıra Saudi Arabian Airlines, Gulf Business Machine Dubai gibi ulusal ve global firmaların çalışanları da katıldı.

Daha önce “IATA Network, Fleet and Schedule Planning” Eğitimi veya “IATA Airline Business Foundations” Eğitimini tamamlamış katılımcılar ile orta ve üst düzey yöneticiler için tasarlanan bu eğitim; gerçek hayat senaryoları sunarak pazar payı, karlılık, bir havayolu şirketinin kuruluşu, uçuş ağı, filosu, pazarlama ve gelir yönetimi gibi konularda katılımcıların uzmanlaşmasını sağladı.

Havacılık sektörünün profesyonel eğitim ihtiyaçlarını karşılaması ve sektörde kalifiye personel yetişmesine büyük katkı sağlaması bakımından önem arz eden IATA eğitimleri, yeni uzmanlar yetiştirmek için Havacılık Akademisi’nde sizleri bekliyor.