Haber

YOUR LEARNING HUB

“IATA AIR TRANSPORTATION MANAGEMENT” EĞİTİMİ AKADEMİMİZDE BAŞARIYLA TAMAMLANDI… 27 Ekim 2017 CumaGlobal sivil havacılık sektörünün gelişimine katkı sağlamak hedefi doğrultusunda IATA’nın Bölgesel ve Yetkili Eğitim Merkezi olan Havacılık Akademisi, IATA eğitimleri ile havacılık sektörüne profesyonel liderler kazandırmaya devam ediyor.

“IATA Air Transportation Management” Eğitimi 23-27 Ekim 2017 tarihlerinde Havacılık Akademisi sınıflarında alanında uzman eğitmen Raj DORAI’nin anlatımı ile gerçekleşti.

Ortaklık çalışanlarımızın yanı sıra Bilgi Üniversitesi, Oman Airports, Bristow Helicopters ve Türk Silahlı Kuvvetleri gibi ulusal ve global kurumların çalışanlarının da katılımlarıyla başlayan eğitim başarıyla tamamlandı.

İlgili eğitim, havayolları, sivil havacılık otoriteleri, hava navigasyon hizmet sağlayıcıları, havaalanı çalışan ve yöneticileri için tasarlandı. Bu eğitim katılımcılara, işletme ve kuruluşların havacılık sektörünü şekillendirmedeki rollerini tanımalarına, hava taşımacılığı sektörüne global bir bakış açısı kazanarak temel yasa ve sözleşmeleri anlamalarına, havacılık ticaretinin temel alanlarını standartlara ve en iyi uygulamalara dayalı olarak değerlendirmelerine olanak sağladı.

Son dönemde kullandığı son teknoloji ile eğitim yöntemlerini modernize eden Havacılık Akademisi, bünyesinde yer alan eğitimlerin yanı sıra, IATA, ICAO gibi akreditasyonları çerçevesinde gerçekleştirdiği eğitimlerle ulusal ve global havacılık sektörünün eğitim ihtiyacını karşılamaya devam ediyor.