Duyuru

YOUR LEARNING HUB

HAVACILIK AKADEMİSİ İLE ONUR AIR YETKİLİLERİ EĞİTİM ALANINDA BİR ARAYA GELDİ3 Mart 2017 CumaHavacılık Akademisi global düzeydeki zengin içerikli sınıf ve dijital eğitimleri ile sektörün eğitim ihtiyacını karşılamaya devam ediyor.

Akademi Pazarlama ve Satış Şefi Sn. Recep Çağdaş ve Pazarlama Uzmanı Elif Sevde Arıkan 01.03.2017 tarihinde Onur Air yetkililerini ziyaret etti. Yapılan toplantıya Onur Air CEO’su Sn. Teoman TOSUN, İnsan kaynakları Başkanı Sn. Hande ALPAY ve İK & Organizasyonel Gelişim Şefi Sn. Sema ÖZGÜR iştirak etti.

İki taraf arasında yürütülecek yeni çalışmalarla Akademi, kataloğunda yer alan Tehlikeli Maddeler, Yolcu Hizmetleri gibi birçok sınıf ve dijital türdeki eğitimlerin yanı sıra Heliport Eğitimleri, Uçuş Korkusunu Yenme Programı, Hava Taşımacılığı Yüksek Lisans Programı gibi özel programlar planlayarak Onur Air’e verdiği eğitim desteğini arttırarak sürdürülecek. Aynı zamanda Akademi, 2017 yılı için planladığı 30’un üzerinde IATA Eğitimi ve ICAO Eğitimleri gibi sivil havacılık sektörünün ilerlemesine ivme kazandıran global eğitimler ile Onur Air çalışanlarının donanımına katkı sağlamayı hedefliyor.