Duyuru

YOUR LEARNING HUB

“AIR TRANSPORT MANAGEMENT MASTER PROGRAM” İÇİN KAYITLAR BAŞLADI…18 Eylül 2017 PazartesiOrtaklığımızın dünya havacılığının gelişimine yön verecek profesyonelleri yetiştirmek amacıyla İbn Haldun Üniversitesi ile yürüteceği, Havacılık Akademisi tarafından koordine edilecek ve Airbus sponsorluğunda gerçekleştirilecek Air Transport Management Yüksek Lisans Programı için (Tezli ve Tezsiz) ön başvuru süreci başladı.

Global sivil havacılık sektörünün geleceğini şekillendirecek lider nitelikli yöneticiler yetiştirme misyonu ile yürütülen ve bu yıl yeni başlayacak olan bu program, yeni dönem öğrencileri için kapılarını araladı.

Sektöre yön veren Massachusetts Institute of Technology, Cranfield Üniversitesi, British Columbia Üniversitesi gibi dünyanın önde gelen kurum ve üniversitelerinin seçkin eğitmenleri program dahilinde ders veriyor olacaktır.

18 ay sürecek yüksek lisans programı, Havacılık Akademisi yerleşkesinde gerçekleştirilecektir.

HER AÇIDAN EŞSİZ BİR PROGRAM

Yüksek lisans programı, sektörün seçkin eğitmenleri tarafından verilecek derslerin içeriği ve uygulanış şekli açısından eşsiz olarak nitelendiriliyor. Akademik program boyunca havacılık ve uzay sanayi alanında bilgi ve becerilerle donatılacak öğrenciler; havayolu yönetiminin temelleri, havacılık ekonomisi, finans, havacılık hukuku, pazarlama, mevzuata uygunluk gibi havacılığın hemen her alanına hitap eden güncel içerikli dersler alırken, aynı zamanda havalimanı planlaması ve yönetimi ile hava taşımacılığı sözleşmeleri gibi konuları da modüler olarak seçme imkânına da sahip olacaklar.

Program hakkında detaylı bilgi ve başvuru için irtibat bilgileri: aviationacademy@thy.com / +90 212 463 63 63 – 12360-13101

Program sayfası için: https://goo.gl/CpYdgU